دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی پردیسان
 آخرین اخبار گردشگری
.:تور3روزه کویرمرکزی:.
   
تاریخ اجرا :26 آبان کد تور : A345 - 87 B
محل اقامت
 
      
اقامت در خانه محلی جندق
درباره مقصد

روستای کوچک اما زیبای مصر با مختصات جفرافیایی 04/34 شمالی و47/54شرقی در نزدیکی روستای جندق است . نام قبلی آن «مزرعه یوسف» بوده‌است . مصر بدلیل قرار گرفتن در جنوب کویر بزرگ دارای آب و هوای گرم و خشک می باشد . جمعیت این روستا بر طبق آخرین سرشماری 120 نفر می باشد و مردم این روستا از طریق کشاورزی و دامداری امرار معاش می کنند مهمترین محصولات این روستا زعفران و گندم می باشد .منطقه امیر آباد در فاصله 2 کیلومتری روستا دارای تپه های شنی و پوشش گیاهای غنی از درختچه های گز و تاق و نخلهای زیبا می باشد که مناظر بسیار زیبایی را پدید آورده است.
روستای فرحزاددر شمال روستای مصر دارای نخلستانهای زیبا می باشد که توسط شنهای روان محصور گشته است

 نیزار مصر در 6 کیلومتری شرق مصر  قرار دارد که در اثر آب چشمه ای زیبا پدید آمده است . این نیزار دارای نیهای بلند می باشد که ارتفاع بعضی از آنها به چهار متر می رسد . چشمه این نیزار آبشخور حیوانات منطقه می باشد
از ديدنيهاي اطراف اين روستا ميتوان به چال سلكنون، نيزار مصر، درياچه نمك سلكنون، تخت عباسي، تخت عروس و تپه رمل های اطراف روستا می توان اشاره کرد.


مصر دهکده ایست جدا افتاده از جاده ی اصلی که بیشتر به آوردگاهی می ماند که درآن درختان کهن و راست قامت نخل به همراه سازه های خشتی و بادگیرهای آفتاب خورده اش، مدتهاست مشغول زورآزمایی با تپه های لغزان شن هستند، آباد بومی با نزدیکترین فاصله بامیانه ی ساحلی جنوبی کویرنمک که در نخستین برخورد با معماری خاص روستا و اندک آدمهای آن که به نظر نمی رسد هیچ کدام عجله ای برای رسیدن به مقصد داشته باشند.  

برنامه سفر
 
خدمات تور

تمام وعده های غذایی،بیمه،راهنما،اقامت در خانه محلی،وسیله نقلیه توریستی

توضیحات

لازم به ذکر است تمامی برنامه های این تور زیر نظر راهنمای متخصص و مجرب برگزار می شود

اقامت در مزرعۀ هد خارج از روستای جندق و به دور از هیاهوی گردشگران می باشد.این مزرعه در دل کویر قرار داردوشما می توانید آرامش کویر را از نزدیک لمس کنید و دارای اتاق هایی جهت اقامت همسفران عزیز می باشد

لیست قیمت

هزینه تور برای هر نفر155.000 تومان می باشد

فرم ثبت نام

جهت ثبت نام در این تور، فرم ذیل را تکمیل وارسال فرمایید. تیم فروش آژانس پردیسان ظرف مدت 2 ساعت کاری آینده با شما تماس گرفته تا اطلاعات تکمیلی در مورد ذخیره جا و سایر مقدمات لازم را به اطلاع شما برسانند.


نام و نام خانوادگی :   لطفا" نام خود را بطور کامل وارد کنید    نام شما باید حداقل 8 حرف باشد    نام شما حداکثر می تواند 20 حرف باشد  

تعداد نفرات:   بزرگسال       2 تا 12 سال

تلفن تماس    شماره موبایل   پست الکترونیک   

تاریخ به روززسانی: 4 آبان 89

قرارداد *  قرارداد گشتهای داخل کشور
خدمات 

 ورود کاربران

شناسه:
کلمه عبور:
کد:

 

 

 پردیسان مشاوری مطمئن


در تهیه محتوای این وبسایت تمامی تلاش و دقت صورت گرفته تا اطلاعات دقیق و به روزی از مقاصد، هتلها و سایر خدمات قابل ارائه در اختیار مشتریان محترم ما قرار گیرد. با این وجود آژانس پردیسان مسئولیتی در قبال تغییر مشخصات و یا عدم صحت اطلاعاتی که از جانب همکاران داخلی و خارجی به ما ارائه شده؛ نمی پذیرد. هرچند که همکاری با منابع قابل اعتماد و حرفه ای یک اصل اساسی در مجموعه ما می باشد.

 رزرو آنلاین هتل


رزرو هتل در سراسر دنیا

دسترسی به بیش از 70،000 هتل و هتل آپارتمان 2 تا 5 ستاره در شهرهای مختلف دنیا با نرخهای استثنایی و خدمات حرفه ای.   

 

 نرخ ویژه هتل

 

 تورهای پیشنهادی


تور جزایر مالدیو
تور مالدیو

قیمتها از 1.690.000 تومان
اطلاعات بیشتر
——————————————
مسیله 2 روزه

قیمتها از 60،000 تومان
اطلاعات بیشتر